Change

NEWSY
BLIKOMANIA – codziennie HAJ-SI-WO do wygrania


2 kwietnia 2019

Wystartowała nowa edycja popularnej BLIKOMANII – loterii Polskiego Standardu Płatności, której twarzą jest znany już z wcześniejszych odsłon komunikacji marki MC Silk.

“Pomysł na kampanię promującą BLIKOMANIĘ to z jednej strony sentymentalne nawiązanie do czasów młodości naszej grupy docelowej, filmów kung-fu z Brucem Lee i kultowej Akademii Pana Kleksa. Z drugiej strony idea w dowcipny sposób czerpie z dalekowschodnich mądrości: ZEN, czy buddyzmu. Wedle tych zasad „TRENING CZYNI MISTRZA”, co łatwo pozwala nam zakomunikować codzienne korzystanie z BLIKA i w ten sposób zwiększanie swoich szans na wygraną w loterii BLIKOMANIA czyli zdobycia hajsiwa” – mówi Michał Tyburcy, Business Director Change Serviceplan o koncepcie kreatywnym kampanii, za który odpowiadamy.

BLIKOMANIA promowana będzie kampanią reklamową w telewizji (kanały zasięgowe i tematyczne), radio, internecie – w tym mediach społecznościowych oraz w kinach. Będzie także aktywnie wspierana przez banki, które udostępniają BLIKA w swoich aplikacjach mobilnych. Kampania wspierająca loterię potwra do 21 sierpnia.


Wyjeżdżamy BMW poza Polskę


15 marca 2019

Rozszerzyliśmy współpracę z BMW, realizując materiały do kampanii launchującej nowy model BMW serii 3 na 9 rynkach Europy środkowo-wschodniej. Odpowiadamy za adaptację i produkcję kampanii “Zawsze na prowadzeniu” na rynku lokalnym oraz na rynki: Austrii, Czech, Słowacji, Słowenii, Grecji, Rumunii, Węgier i Bułgarii.

Szeroko zakrojona kampania launchująca nowy model BMW serii 3 (7 generacja jednego z najbardziej popularnych modeli BMW) jest realizowana w TV, OOH, online, na kanałach social media oraz w salonach sprzedaży. Kreacja jest adaptacją centralnej kampanii przygotowanej przez agencję Serviceplan.

“Po 2 latach lokalnej pracy dla BMW, rozszerzamy nasze działania. Wskakujemy na poziom regionalny, co jest dla nas wyzwaniem, ale przede wszystkich docenieniem i potwierdzeniem naszych kompetencji, związanych z dotychczasową pracą na polskim rynku” – mówi Michał Tyburcy, Business Director Change Serviceplan.

Kreacja z głównym hasłem “Zawsze na prowadzeniu” podkreśla jeszcze bardziej sportowe wrażenia z jazdy, nowy język designu i liczne rozwiązania pozycjonujące siódmą generację flagowego modelu BMW jako wzór klasy Premium. Nowe BMW serii 3 oferuje przełomowe systemy asystujące kierowcy i najbardziej zaawansowane technologie łączności dostępne w BMW. To wszystko powoduje, że model jest w stanie sprostać aspiracjom jego nabywców, którzy zawsze są o krok do przodu przed innymi.

 


Wystarczą 4 znaki:  DUMA


14 września 2018
Prezentujemy kolejną premierę w naszym portfolio – key visual promujący nowy serial produkcji AXN „ Znaki”

Mamy nową spółkę w Group One!


6 kwietnia 2018

Media Ready, czyli Video Content Masters!

W ramach Group One powstała nowa spółka, która poszerza kompetencje grupy o kreowanie contentu video w modelu in-house. Stworzenie Media Ready jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie klientów na dostarczanie niedrogiego, a jednocześnie atrakcyjnego contentu video. Na czele nowej spółki stanęli Paweł Kucharczyk jako Managing Partner i Rafał Górski jako Creative Partner. Obydwaj deklarują, że ich ambicją będzie podnoszenie jakości niskobudżetowych, z założenia, produkcji on-line.

 

Filozofia Media Ready polega na maksymalnym zbliżeniu do siebie krańcowych elementów procesu tworzenia komunikacji reklamowej – potrzeby biznesowej klienta i efektu finalnego.

Punktem wyjścia jest nie brief produkcyjny, tylko właśnie potrzeba klienta, a Media Ready
w tak zdefiniowanym procesie pełni wszystkie role: zespołu kreatywnego, twórców filmowych i producentów. Jak zwykle kluczem do sukcesu są ludzie z właściwymi kompetencjami. Paweł Kucharczyk to producent z wieloletnim doświadczeniem, ale także operator, reżyser i montażysta. Rafał Górski to dyrektor kreatywny z kilkunastoletnim doświadczeniem, „człowiek orkiestra”, który bardzo często samodzielnie realizuje swoje pomysły.


CZYSTA RADOŚĆ Z JAZDY


11 stycznia 2018

W odpowiedzi na narastający w Polsce problem ze smogiem, przygotowaliśmy specjalnie na lokalny rynek kampanię reklamową antysmogowego filtra powietrza BMW Fine Dust Filter.


Marcin Ejsmont nowym szefem strategii w Change Serviceplan


2 stycznia 2018

Od dziś mamy nowego szefa Strategii. Jest nim Marcin Ejsmont.

Marcin jest związany z reklamą od ponad 10 lat. Wcześniej pracował
w agencjach Brain i Grey, a ostatnio jako Planning Director w J. Walter Thompson. Skończył Akademię Ekonomiczną w Poznaniu, ale studia doktoranckie zrobił już w Warszawie na SGH.

Marcin posiada wszechstronne doświadczenie w zakresie tworzenia strategii marek
i komunikacji dla licznych kategorii biznesowych, o czym świadczy jego portfolio obsługiwanych marek: m.in. Allianz, Bank PKO BP, Ferrero, Foodcare, KGHM, Lotos, m-Bank, Play, Plus czy Wedel. Projekty nad którymi pracował były wielokrotnie nagradzane za efektywność na konkursie Effie Awards.


Nasz nowy spot dla Banku Millennium


15 grudnia 2017

W nowym spocie dla Banku Millennium pokazujemy, że Aplikacja Mobilna może zawrócić w głowie. Dzięki niej wszystko nabierze prędkości!


BLIK I JEST SREBRNE EFFIE!


27 października 2017
To, że konsumenci nas docenili wiedzieliśmy od dawna, bo znamy wyniki naszej kampanii dla BLIKA. Ale teraz doczekaliśmy się uznania ze strony marketingowych ekspertów i całej branży. Nasza kampania “BLIK i jest” dla Polskiego Standardu Płatności została nagrodzona najwyższym w tym roku wyróżnieniem w konkursie Effie Awards 2017 – Srebrnym Effie.
Cieszy też, że jako całe Group One zdobyliśmy wspólnie aż 8 statuetek. Jesteśmy w dobrym towarzystwie.

Change Serviceplan przedstawia Develey Skład


19 października 2017

Develey to producent sosów i przypraw, który ogromną wagę przykłada do jakości swoich produktów i naturalnych składników, które pochodzą z najlepszych hodowli. Tak bezkompromisowe podejście do jakości zainspirowało nas do opowiedzenia historii pracowników Develey. Wystarczyło pewne cechy lekko przerysować i nadać całości świeżą, nowoczesną formę, aby w efekcie otrzymać kampanię, której z czystym sumieniem przyznajemy znak jakości Change Serviceplan.


ZNOWU ACATAR NA KATAR


11 października 2017
W naszej drugiej kampanii dla marki Acatar Control z portfolio USP Zdrowie, przetestowaliśmy skuteczność i szybkość działania produktu.
Działanie już po 25 sekundach mówi samo za siebie – na katar Acatar!ARCHIWUM
Change Facebook