Click here to discover our new website

Stay
Discover
Play
Pause
Sound off
Sound on

This video content is hosted by a third party.

In order to view this content, you must at least accept statistics cookies.

By displaying the external content, you accept the terms of service of www.youtube.com by default.

Group One

Serviceplan Health Poland

Pharma Marketing

Serviceplan Health Poland - część Serviceplan Health Group, specjalizująca się w marketingu farmaceutycznym i komunikacji w zakresie zdrowego stylu życia. Zapewnia klientom idealne połączenie niezwykłej kreatywności, doskonałej treści medycznej, kampanii z cyfrowym sercem, a także zwinności mediów i produkcji. Wszystko pod jednym dachem i idealnie zharmonizowane ze sobą w jednym płynnym procesie. 

Media Ready

Video Content Masters

Filozofia Media Ready polega na maksymalnym zbliżeniu do siebie krańcowych elementów procesu tworzenia komunikacji reklamowej - potrzeby biznesowej klienta i efektu finalnego. Punktem wyjścia jest nie brief produkcyjny, tylko właśnie potrzeba klienta, a Media Ready w tak zdefiniowanym procesie pełni wszystkie role: zespołu kreatywnego, twórców filmowych i producentów.

Value Media

Niezależny Dom Mediowy

Value Media powstało, aby zmieniać istniejące zasady szeroko rozumianej komunikacji marketingowej. Jesteśmy funkcjonującym mechanizmem, łączącym unikalne kompetencje zarówno w obszarze mediów tradycyjnych, jak i szeroko rozumianego digitalu - zajmujemy się komunikacją we wszystkich kanałach, a nasze rekomendacje mediowe opieramy na haśle Digitally Driven Experience, które jasno określa, iż digital jest według nas sercem komunikacji marki z konsumentem.

SalesTube

Data Driven E-commerce

SalesTube to pierwsza w Polsce firma, która kompleksowo zajmuje się biznesem ecommerce. Misją SalesTube jest tworzenie e-handlu oraz wspieranie jego rozwoju na każdym etapie.Zespół tworzą eksperci, którzy przez lata zdobywali doświadczenie pracując dla największych polskich i globalnych marek, jednocześnie rozwijając marki własne w ramach Group One. 

Mediaplus

Full Serwisowy Dom Mediowy

Mediaplus to zespół profesjonalistów komunikacji w mediach. Naszą specjalizacją jest kompleksowe przygotowanie strategii mediowej, planowanie i zakup mediów, uzupełnione o analizy mediowe sektora biznesowego klienta, jak również szeroko rozumiane doradztwo mediowe. 

Labcon

Influencer Marketing

Labcon oferuje strategiczne podejście do budowania własnego contentu na platformach typu YouTube, Facebook czy Instagram. Zajmujemy się tworzeniem strategii, produkcją contentu i zarządzaniem nim. Stawiamy na najnowsze technologie i zaawansowaną analitykę do badania insightów. Oferujemy też jakościowy, a nie zasięgowy dobór influencerów pod wybrane projekty.